• HSCN AH1 BASEBALL zaterdag speeldag onbekend

  • Nuenen HB U15-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akerboom, JesseTeamspeler
    Akerboom, SilTeamspeler
    Barenbrug, RicoTeamspeler
    Berg, Sebastiaan van denTeamspeler
    Duran Garcia, RoandyTeamspeler
    Erp, Bart vanTeamspeler
    Liefhebber, IsabelTeamspeler
    Rovers, DaanTeamspeler
    Voeten, MikeTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Akerboom, RalfTechnische stafCoach
    Liefhebber-Fridael, JanetTechnische stafAssistent-Coach
    Rovers, DannyTechnische stafAssistent-Coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Nuenen HB U15-1 ( 2e klasse Poule D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cardinals HB U15-11311111362910723
    2Nuenen HB U15-1139131663812819
    3ROEF! HB U15-11260698643412
    4Cheetahs HB U15-1125166778-1111
    5MULO HB U15-11241782129-479
    6Blue Lions Tilburg HB U15-212001233244-2110
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Nuenen HB U15-1 - MULO HB U15-113 - 0
    1 okt.Cardinals HB U15-1 - Nuenen HB U15-16 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.