• HSCN AH2 BASEBALL zaterdag speeldag onbekend

  • Nuenen HB U15-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abo Zaid, Adham (Adam)Teamspeler
    Bloeiman, MorrisTeamspeler
    Bouwhuis, NilsTeamspeler
    Heijden, Jaycen van derTeamspeler
    Hezemans, KiraTeamspeler
    Janssen, JoeTeamspeler
    Polen, Jasper vanTeamspeler
    Schoor, Freek van derTeamspeler
    Struble, BobTeamspeler
    Vos, GijsTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Akerboom, RalfOverige staf
    Bouwhuis, MichelTechnische stafCoach
    Peters, PetraTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 10:30Nuenen HB U15-2 - Gryphons HB U15-2Sportpark De Lissevoort
  • Poulestanden Nuenen HB U15-2 ( 3e klasse Poule C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hazenkamp HB U15-21211011845213222
    2Gryphons HB U15-2131012144816321
    3All In/Meppers U15-11210021655511020
    4Royals HB U15-11610061851097620
    5Uden Red Sox-GHSV U15-1148151661165017
    6Nuenen HB U15-2148151421004217
    7Maastricht HB U15-111704119893012
    8MULO HB U15-2143011110202-926
    9Sittard Condors HB U15-115301290182-926
    10Bullfighters HB U15-113101256218-1622
    11Starlights HB U15-112011155212-1571
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.