• Welkom bij de Dames 1 pagina van HSCN.

    Wij zijn een gezellige groep meiden tussen de 18 en 40 jaar oud.

    We spelen op zondag wedstrijden in de tweede klasse en trainen op dinsdag avond. 

    Team spirit en gezelligheid staan bij ons voorop!

    Wil je graag een keer kennis komen maken met softbal en ons team? Kom een keer mee doen! 

    Ik wil meetrainen!

  • Softball Eindhoven
  • Softball Nuenen
  • Softbal Brabant
  • Softball Nuenen - Eindhoven
  • Softbal HSCN
  • Softbal Eindhoven
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Achard van Enschut, Veerle d'TeamspelerDerde honk
    Bouwhuijsen, Sofie van deTeamspelerMidvelder
    Heldens, MaartjeTeamspelerPitcher
    Hendriks, KarlynTeamspelerRechtsvelder
    Hezemans, KiraTeamspeler
    Maliepaard, EstherTeamspelerKorte stop
    Rurup, A.C.M.TeamspelerCatcher
    Santvoort, A. vanTeamspelerKorte stop
    Schouten - van Dijk, BrendaTeamspelerDerde honk
    Tak, NoortjeTeamspelerMidvelder
    Verwegen, YosjeTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Maliepaard, EstherTechnische stafCoach
    Peters, LennardOverige stafMateriaalman
    Tak, NoortjeTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden HSCN DS1 ( 3e klasse Poule A weekend )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ducks DS1131021145677822
    2Giants DS1128041351013416
    3Gryphons DS2127141411014015
    4Starlights DS113526134134012
    5Dragons/Centrals DS112417110173-639
    6HSCN DS11040611511148
    7Robur '58 DS11132692138-468
    8Stags DS213301094141-476
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 jul.HSCN DS1 - Gryphons DS24 - 10
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.