• SOFTBALL DAMES 2

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berlo, Lonneke vanTeamspeler
    Bussel, Marieke vanTeamspeler
    Claassen, SanneTeamspeler
    Elings, MarjoleinTeamspeler
    Fransen, KellyTeamspeler
    Heuvel, Yasmin van denTeamspeler
    Hijlkema, SanneTeamspeler
    Rurup, A.C.M.Teamspeler
    Schils, SaraTeamspeler
    Seijn, RianneTeamspeler
    Spooren, IsisTeamspeler
    Tunderman, OdileTeamspeler
    Visser, FaithTeamspeler
    Willemsen, lizaTeamspeler
    Wissink, ValescaTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heldens, NoortjeTechnische stafCoach
    Seijn, RianneTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 11:00HSCN DS2 - Sunville Tigers DS1Sportpark De Lissevoort
  • Poulestanden HSCN DS2 ( 4e klasse Poule E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ducks DS218141327314213129
    2Gryphons DS21613122469515127
    3Sunville Tigers DS11610151681214721
    4Sittard Condors DS118927179194-1520
    5Cheetahs DS216808136130616
    6HSCN DS2175111115202-8711
    7Maastricht DS1171412135229-946
    8Kickers DS1182214154293-1394
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.HSCN DS2 - Gryphons DS26 - 21
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.