• SOFTBALL DAMES 2

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Claassen, SanneTeamspeler
    Dingemans - de Poorter, shariTeamspeler
    Elings, MarjoleinTeamspeler
    Heuvel, Yasmin van denTeamspeler
    Rurup, A.C.M.Teamspeler
    Spooren, IsisTeamspeler
    Tunderman, OdileTeamspeler
    Van Berlo, LonnekeTeamspeler
    Visser, FaithTeamspeler
    Wissink, ValescaTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    De Pestel _ Magnee, KarenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden HSCN DS2 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Twins-Blue Lions DS210901150519918
    2Sunville Tigers DS111713110102815
    3Cheetahs DS29603112842812
    4Gryphons DS111506113111210
    5Sittard Maastricht9306989536
    6HSCN DS21021789140-515
    7Ducks DS210208100189-894
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.