• SOFTBALL DAMES 2

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Claassen, SanneTeamspeler
    Dingemans - de Poorter, shariTeamspeler
    Elings, MarjoleinTeamspeler
    Heuvel, Yasmin van denTeamspeler
    Kleene, JannekeTeamspeler
    Rurup, A.C.M.Teamspeler
    Spooren, IsisTeamspeler
    Tunderman, OdileTeamspeler
    Van Berlo, LonnekeTeamspeler
    Visser, FaithTeamspeler
    Wissink, ValescaTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    De Pestel _ Magnee, KarenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden HSCN DS2 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Twins-Blue Lions DS210901150519918
    2Sunville Tigers DS111713110102815
    3Cheetahs DS27502101722910
    4Gryphons DS1940510110018
    5Sittard Maastricht9306989536
    6HSCN DS21021789140-515
    7Ducks DS210208100189-894
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 okt.Sunville Tigers DS1 - HSCN DS26 - 3
    3 okt.Sunville Tigers DS1 - HSCN DS28 - 5
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.