• HSCN H1 BASEBALL zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Driessen, KevinTeamspeler
    Eij, ChielTeamspeler
    Kuipers, DaanTeamspeler
    Lemaire, LucasTeamspeler
    Markgraaf, FransTeamspeler
    Mennen, NickTeamspeler
    Peters, JeroenTeamspeler
    Stins, NickTeamspeler
    Tilburg, Guy vanTeamspeler
    Truijen, BobTeamspeler
    Verbakel, RamonTeamspeler
    Vliet, Kas vanTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden HSCN H1 (HSTB1 Honkbal Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gryphons H118180028211716536
    2Hazenkamp H21814042291359428
    3Ducks H117130426913913026
    4MULO Schakenraad Advocaten1711062221794322
    5Jeka H2188192091961317
    6Stags H1187011195216-2114
    7Starlights H1185112177215-3811
    8ROEF! H1185013204260-5610
    9HSCN H1185013125273-14810
    10Maastricht H1182016154336-1824
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.