• HSCN H3 BASEBALL zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Behrtel, R.Teamspeler
    Boom, J.P. v/dTeamspeler
    Bouwman, E.Teamspeler
    Erkelens, R.Teamspeler
    Gastel, R. vanTeamspeler
    Hagen, S. van derTeamspeler
    Kempers, HarmTeamspeler
    Ketel, Chris-JanTeamspeler
    Lammers, IvoTeamspeler
    Lenting, JoostTeamspeler
    Schouten, MichielTeamspeler
    Teune, RenéTeamspeler
    Ven, Jasper van derTeamspeler
    Veth, MartijnTeamspeler
    Wijnen, Pieter vanTeamspeler
    Zeeuw, Maarten deTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Behrtel, R.Technische stafTeammanager
    Lammers, IvoTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden HSCN H3 (HSWB1 Honkbal Senioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HSCN H3181404184889628
    2HSCN H41811071451093622
    3MULO H2181008139135420
    4All In H118927134934120
    5Meppers Eersel H118729138138016
    6PSV H3186111122217-9511
    7Mustangs H118231391173-827
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.