• HSCN H4 BASEBALL zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bellistracci, ErosTeamspeler
    Berlo, Marc vanTeamspeler
    Daamen, MaartenTeamspeler
    Gilin, S.Teamspeler
    Goos, LexTeamspeler
    Holtkamp, WouterTeamspeler
    Hurk, Hendrik van denTeamspeler
    Lierop, Sjoerd vanTeamspeler
    Maliepaard, E.M.Teamspeler
    Poel, Timo v/dTeamspeler
    Roelofs, MikeTeamspeler
    Schoonen, AdTeamspelerCatcher
    Schouten, JorisTeamspeler
    Verdult, R.Teamspeler
    Werf, Daan van derTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berlo, Marc vanTechnische stafTeammanager
    Schoonen, AdTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden HSCN H4 (HSWB1 Honkbal Senioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HSCN H3181404184889628
    2HSCN H41811071451093622
    3MULO H2181008139135420
    4All In H118927134934120
    5Meppers Eersel H118729138138016
    6PSV H3186111122217-9511
    7Mustangs H118231391173-827
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.