• HSCN JH1 BASEBALL zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adelaida, QuentinTeamspeler
    Aerle, Rick vanTeamspeler
    Bezemer, FrankTeamspeler
    Dekkers, MarkTeamspeler
    Eck, Philipe vanTeamspeler
    Haaksman, LukeTeamspeler
    Haaksman, TimTeamspeler
    Heijden, Jari v/dTeamspeler
    Liefhebber, TimTeamspeler
    Mateman, HugoTeamspeler
    Rooijakkers, FreekTeamspeler
    Tuyl, Xander vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mateman, ErwinTechnische stafAssistent-Coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden HSCN JH1 (HJWB1 Honkbal Junioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Storks JH1111001125517420
    2Euro Stars JH11080273343916
    3HSCN JH11252598752312
    4Gryphons JH1951399722711
    5Twins JH11050576621410
    6Jeka JH19405676528
    7Neptunus JH11111967137-703
    8The Hawks JH11010945154-1092
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.HSCN JH1 - Twins JH110 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.