• HSCN JH1 BASEBALL zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adelaida, QuentinTeamspeler
    Aerle, Rick vanTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bezemer, FrankTeamspeler
    Boeije, JorisTeamspeler
    Dekkers, MarkTeamspeler
    Driessen, KevinTeamspeler
    Eij, EmielTeamspeler
    Haaksman, LukeTeamspeler
    Haaksman, TimTeamspeler
    Heijden, Jari v/dTeamspeler
    Lemaire, LucasTeamspeler
    Mateman, HugoTeamspeler
    Rooijakkers, FreekTeamspeler
    Tuyl, Xander vanTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mateman, ErwinTechnische stafAssistent-Coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden HSCN JH1 (HJWB1 Honkbal Junioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PSV JH11817011791017834
    2Blue Lions Tilburg JH11816022186315532
    3Royals JH118918141178-3719
    4HSCN JH11880101531193416
    5ROEF! JH2186111144170-2613
    6Cardinals JH2185013102193-9110
    7Cheetahs JH118101791204-1132
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.