• HSCN JH1 BASEBALL zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adelaida, QuentinTeamspeler
    Aerle, Rick vanTeamspeler
    Bezemer, FrankTeamspeler
    Boeije, JorisTeamspeler
    Dekkers, MarkTeamspeler
    Eck, Philipe vanTeamspeler
    Haaksman, LukeTeamspeler
    Haaksman, TimTeamspeler
    Heijden, Jari v/dTeamspeler
    Mateman, HugoTeamspeler
    Rooijakkers, FreekTeamspeler
    Tuyl, Xander vanTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafCoach
    Mateman, ErwinTechnische stafAssistent-Coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden HSCN JH1 (HJWB1 Honkbal Junioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HSCN JH118150321010011030
    2Blue Lions Tilburg JH11814042126414828
    3Wizards of Boz JH11813052099611326
    4HSCN JH21812151821295325
    5ROEF! JH11810261611501122
    6Royals JH1179081861246218
    7Starlights JH117719129172-4315
    8Parkstad Lions JH117719130145-1515
    9PSV JH1187011161219-5814
    10Jeka JH1175111126224-9811
    11Cardinals JH2183114103267-1647
    12Boosters JH1180117122241-1191
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.