• HSCN JH2 BASEBALL zaterdag speeldag man

  • Nuenen HB U21-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alofs, HiddeTeamspeler
    Formenoy, MidasTeamspeler
    Gestel, Jasper vanTeamspeler
    Groot, Jeroen deTeamspeler
    Popken, JonahTeamspeler
    Rijssel, K.E. vanTeamspeler
    Verlijsdonk, MathijsTeamspeler
    Wasyliw, DanielTeamspeler
    Yang, PaskelTeamspeler
    Zhan, YujieTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Akerboom, RalfOverige staf
    Rijssel, Erik vanTechnische stafCoach
    Verhaegh, KarlijnTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Nuenen HB U21-2 ( 3e klasse Poule A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sittard Condors HB U21-11815212578417332
    2Sunville Tigers NStars1814041861008628
    3Ducks HB U21-1169252089011820
    4Nuenen HB U21-2155010101170-698
    5Maastricht HB U21-1154011126235-1098
    6Mustangs HB U21-116001682281-199-2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Ducks HB U21-1 - Nuenen HB U21-211 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.