• HSCN JH2 BASEBALL zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Eij, EmielTeamspeler
    Graaff, D.M.C. deTeamspeler
    Hensen, MichalTeamspeler
    Leenders, TijnTeamspeler
    Lemaire, ThomasTeamspeler
    Oemar, JustinTeamspeler
    Osenbruggen, L. vanTeamspeler
    Siemons, MaxTeamspeler
    Wetering, Niels van deTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Verbakel, RamonTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden HSCN JH2 (HJWB1 Honkbal Junioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HSCN JH118150321010011030
    2Blue Lions Tilburg JH11814042126414828
    3Wizards of Boz JH11813052099611326
    4HSCN JH21812151821295325
    5ROEF! JH11810261611501122
    6Royals JH1179081861246218
    7Starlights JH117719129172-4315
    8Parkstad Lions JH117719130145-1515
    9PSV JH1187011161219-5814
    10Jeka JH1175111126224-9811
    11Cardinals JH2183114103267-1647
    12Boosters JH1180117122241-1191
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.