• HSCN JH2 BASEBALL zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Graaff, D.M.C. deTeamspeler
    Hensen, MichalTeamspeler
    Joosten, JeroenTeamspeler
    Leenders, TijnTeamspeler
    Leerentveld, RubenTeamspeler
    Lemaire, ThomasTeamspeler
    Oemar, JustinTeamspeler
    Osenbruggen, L. vanTeamspeler
    Ronken, SjoerdTeamspeler
    Siemons, MaxTeamspeler
    Veth, JesseTeamspeler
    Wetering, Niels van deTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aldenkamp, AdrianTechnische stafCoach
    Stins, NickTechnische stafCoach
    Vliet, Kas vanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden HSCN JH2 (HJWB1 Honkbal Junioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sunville Tigers JH11817012299513434
    2Starlights JH118160224010313732
    3HSCN JH21811071961623422
    4Maastricht JH1189091721393318
    5Kickers JH1187110190231-4115
    6Sittard Condors JH1185013133236-10310
    7Blue Lions Tilburg JH2184113173225-529
    8Hazenkamp JH1182016135277-1424
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.